SW-MOTECH STREET-RACK STELAŻ DO KUFRA YAMAHA BLACK

• Marka: SW-MOTECH

STREET-RACK STELAZ POD PLYTE MONTAZOWA KUFRA YAMAHA MT-07 (14-) BLACK SW-MOTECH Smukly STREET-RACK zostal opracowany specjalnie dla motocyklisportowych i mniejszych motocykli ulicznych. Stelaz ten idealnie nadaje sie do mocowania bagazu - szczególnie w polaczeniu z dostepnym (opcja) rozszerzeniem bagaznika które oferuje wyjatkowo duza powierzchnie.Dostepne plyty adaptacyjne mozna zamocowac do stelaza jednym szybkim ruchem bez uzycia jakichkolwiek narzedzi - plyta zapewnia stabilna podstawe dla kufrów centralnych SW-MOTECH Givi Krauser i Shad jak i sakwSysBag 15/30 (z plytami adaptacyjnymi). Dzieki stelazom STREET-RACK spakowanie motocykla do dalekiej podrózy zajmie tylko kilka chwil i ruchów a co najwazniejsze po powrocie z wyprawy nie bedzie szpecil motocykla wystajacymi adapterami gdyz lawo je zdejmiesz.WLASCIWOSCI Idealnie dopasowanie do danego modelu motocykla dzieki specyficznym detalom oraz precyzyjnym procesom produkcji CNC Kompaktowy ksztalt idealnie dopasowany do konstrukcji sportowych motocykli jak i mniejszych motocykli miejskich Dostepna plyta adaptacyjna moze byc szybko i bezpiecznie przymocowana do stelaza bez uzycia jakichkolwiek narzedzi Zatrzask na plycie adaptacyjnej wyposazony jest w mechanizm zabezpieczajacy który gwarantuje bezpieczne zamocowanie kufrów centralnych TRAX jak i sakw SysBag 15/30 oraz za pomoca adaptera – tank bagów serii EVO Dostepne sa równiez zestawy adapterów do mocowania kufrów centralnych innych producentów takich jak Givi Krauser i ShadV Do mocowania duzego bagazu na STREET-RACK dostepne jest rozszerzenie bagaznika które znaczaco rozszerza powierzchnie ladunkowaProsty montaz w oryginalnych punktach mocowania znajdujacych sie na motocyklu (bez ingerencji w konstrukcje) dzieki specjalnym elementom mocujacym Wykonany z lekkiego i wytrzymalego stopu aluminium o grubosci 5 mmSkuteczna ochrona przed korozja dzieki czarnej powloce proszkowejMaterial: stop aluminiumCzarny: kolorPowierzchnia: malowana proszkowoW ZESTAWIE 1 stelaz STREET-RACKMaterialy montazowe Instrukcja montazu...