Ogio Plecak RENEGADE RSS czarny

• Marka: OGIO

Desing, pojemnosc, wytrzymalosc, praktycznosc i komfort te okreslenia idealnie pasuja do plecaka Ogio Renegade RSS. Wykonany zostal z najlepszych materialów i z dbaloscia o szczególy. W oddzielnej sztywnej komorze mozna bezpiecznie schowac laptop (15-16" i wieksze 17"). Specjalny system RSS polegajacy na tym, ze laptop podwieszony jest kilka centymetrów nad dnem plecaka na specjalnej gumie, która chroni go gdy plecak upadnie lub jest stawiany na ziemi. Duza liczba mniejszych kieszonek gwarantuje, ze spakowanie sie i utrzymanie wszystkich drobiazgów w porzadku nie stanowi problemu. Bardzo pojemna glówna komora pomiesci dokumenty, ksiazki i zeszyty. Nad nia znajduje sie kieszen w formie sztywnego etui, gdzie mozna schowac okulary, telefon lub inny sprzet elektroniczny. W srodkowej komorze znajduje sie kieszen na tablet oraz miejsce na dodatkowy bagaz. Przednia komora z panelem organizacyjnym to dobre miejsce na zapakowanie dlugopisów, kluczy, myszki w dedykowanych kieszonkach. Nad przednia komora znajduje sie mniejsza komora z suwakiem i dwoma kieszeniami z siatki. Po bokach plecaka znajduja sie 4 kieszenie z suwakami. Do dwóch górnych mozna schowac np. mniejszy aparat lub telefon, natomiast prawa dolna kieszen posiada specjalna gumke, która moze stabilizowac butelke, a lewa gumke która moze przytrzymac zasilacz przypiety do scianki. Komfort uzytkowania zapewnia specjalna konstrukcja pleców oraz szelki z pasem piersiowym. Na jednej szelce znajduje sie kieszen z suwakiem i wyjsciem na sluchawki, wykonana jest ona z rozciagajacego sie materialu, dzieki czemu mozna tam schowac telefon lub odtwarzacz muzyki. dobrze chroniona oddzielna komora na laptop z systemem RSS pasujaca do wiekszosci 15-16" i mniejszych 17” laptopów,panel z iFoam chroniacym urzadzenia elektroniczne lub inne drogocenne rzeczy,wylozona kieszen na iPad/Tablet,system HUB (Hybryd Unibody Backpanel) zapewniajacy maksymalny komfort plecom,kieszonka wylozona na myszke lub inne urzadzenia,paski na ramie wyscielane gabka zwiekszaja komfort noszenia plecaka,ergonomiczne pasy na ramiona z mozliwoscia regulacji,dwie male kieszonki z suwakiem wylozone przeznaczone na okulary lub aparat,kieszonka na szelce z szybki dostepem,dwie boczne kieszonki zapinane na suwak,dwie boczne kieszonki z siatki, zapinane na suwak,pas piersiowy zwiekszajacy wygode,miekka neoprenowa raczka w górnej czesci plecaka,pojemnosc: 31,1 L,wymiary: 49,5 x 35,6 x 20,3 cm,waga: 1,6 kg,material: 840 D Junior Ballistic Poly, 600D Poly,3 letnia gwarancja. ...