Ogio plecak Bandit Dark static

• Marka: OGIO

Plecak Ogio Bandit to produkt, który zaskoczy nie tylko jakoscia ale i praktycznoscia. Bandit jest bardzo pojemny i posiada duza liczbe kieszonek w których mozna schowac wszystko to co potrzebne w pracy czy na uczelni. Oddzielna kieszen na laptopa wylozona jest miekkim materialem, który chroni przed zarysowaniem, a na spodzie kieszeni znajduje sie specjalna pianka amortyzujaca uderzenie. Tym samym materialem wykonczona jest oddzielna kieszen na okulary, która znajduje sie w górnej czesci plecaka, kieszen na tablet w przedniej komorze oraz czesc wewnetrznych kieszonek do których mozna schowac np. telefon, myszke, aparat lub inny sprzet elektroniczny. W przedniej komorze znajduje sie równiez panel organizacyjny w którym mozna rozlozyc dlugopisy, wizytówki lub przypiac klucze na specjalnym klipsie. Konstrukcja pleców i ergonomiczne szelki zapewniaja wygode uzytkowania. komora na laptopa (max 17”) wylozona mikro-wlóknem chroniacym przed zarysowaniem,w glównej komorze wylozona kieszen na IPad/tablet,wylozona kieszen na aparat/telefon,system HUB (Hybryd Unibody Backpanel) zapewniajacy maksymalny komfort plecom,paski na ramie wyscielane gabka zwiekszaja komfort noszenia plecaka,ergonomiczne pasy na ramiona z mozliwoscia regulacji,kieszen z panelem organizacyjnym z miejscem na dlugopisy, dokumenty, klucze i inne akcesoria,dwie male kieszonki z suwakiem wylozone przeznaczone na okulary lub aparat,kieszonka na szelce z szybki dostepem,dwie boczne kieszonki zapinane na suwak,dwie boczne kieszonki z siatki, zapinane na suwak,pas piersiowy zwiekszajacy wygode,miekka neoprenowa raczka w górnej czesci plecaka,pojemnosc: 28.3 L,waga: 1,1 Kg,wymiary: 48 x 34 x 22 cm,komora na laptopa: 40,5 x 26,5 x 5 cm,material: 600D poly, 420 dobby poly....