MUC-OFF Środek zapobiegaj. parowaniu wizjera 214-1

• Marka: Muc-Off

BESTSELLERMUC-OFF Srodek zapobiegajacy parowaniu wizjera 214-1Cechy:zaawansowane wchlanianie wilgociw przypadku uzycia na zewnetrznej stronie wizjera poprawia widocznosc podczas jazdy w deszczuEco Friendly - calkowicie biodegradowalny, nie zawiera szkodliwych kwasów, freonu i rozpuszczalnikówAnti Static Formula- formula antystatyczna - zapobiega elektryzowaniu sieFog Free gwarantuje ochrone przed para do 5 dnidziala do 5 dnido uzytku z goglami, okularami, szklami, wizjerami do kaskówInstrukcja uzytkowania: Krok 1 - Upewnij sie, ze powierzchnia wizjera jest czysta. Krok 2 - Wstrzasnij butelke, aby aktywowac formule.Krok 3 - Nalóz delikatna mgielke srodka Anti-Fog na powierzchnie wizjera i delikatnie wytrzyj sucha chusteczka. ...