Aktualności

Dwujęzyczność w Polsce - Kierunek: Wspólny Model

Dorobek Naukowy
Termin: 2017-02-09 12:00 - 2017-02-10 14:30

Miejsce: Hotel Mela Verde  |  Miejscowość: Zakręt, Polska

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności Bilinguis i Dwujęzyczne Szkoły i Przedszkola Smart School zapraszają na III Ogólnopolskie Seminarium "Dwujęzyczność w Polsce. Kierunek - Wspólny Model", w dniach 09-10 lutego 2017 w Hotelu Mela Verde w Zakręcie k. Warszawy i Dwujęzycznej Szkole Podstawowej Smart School w Zakręcie k. Warszawy.

Czym jest dwujęzyczność? Jak właściwie wprowadzić dwujęzyczność? Jak ją dynamicznie rozwijać? Co daje dwujęzyczność dzieciom, rodzicom i placówce? Jakie rozwiązania metodyczne przyjąć dla osiągnięcia wysokich efektów? Jak wydajnie organizować procesy? Jak efektywnie zarządzać placówką? Jak optymalnie wykorzystać istniejący potencjał? Czego unikać? Jak być bezkonkurencyjnym na dynamicznie rozwijającym się rynku edukacyjnym? To niektóre z pytań, na jakie odpowiemy.

Seminarium to idealne miejsce dla osób pragnących rozwijać i wznosić przedszkola i szkoły podstawowe na nowy, wyższy poziom.

Nasze spotkanie to wyjątkowa przestrzeń wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów z praktykami dwujęzyczności z całego kraju. To unikalne w skali Polski spotkanie entuzjastów nowoczesnej i przełomowej formy kształcenia, jaką jest nauczanie dwujęzyczne. Prezentować będziemy najlepsze z dobrych praktyk z tym zakresie.

Seminarium to niepowtarzalna szansa uczestniczenia w procesie standaryzacji dwujęzyczności - przez współtworzenie minimalnych ram organizacyjnych i programowych, jakie powinna spełniać placówka dwujęzyczna.

W załączeniu: szczegółowy program, sylwetki prelegentów i formularz zgłoszenia uczestnictwa.

 

       
Organizator       Patron Merytoryczny       Patron Medialny      Partner Wydawniczy         Organizator

 

Telefon
+48846381910
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW
Addres
Cisowa 1
05-077 Zakręt, Polska

 

Mapa


 

Terminy


  • Od 2017-02-09 12:00 do 2017-02-10 14:30
 

Wspierane przez iCagenda

Kontakt

Dwujęzyczna
Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Przedszkolnymi
i Dwujęzyczne Gimnazjum
Smart School w Zamościu

Poniatowskiego 4, 22-400 Zamość
sekretariat.zamosc.sp@smartschool.edu.pl
telefon/fax: +48 846381910