Absolwent

Absolwent

Przyjęte rozwiązania organizacyjne, metodyczne, dydaktyczne i wychowawcze poparte aktywnością naukową to gwarancja edukacji na najwyższym poziomie.

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność

Nasze placówki posiadają autorski model dwujęzyczności. To unikalne w skali kraju rozwiązanie metodyczno-organizacyjne jest stosowane w każdej grupie.

Wielokulturowość

Wielokulturowość

Pragniemy, by nasi wychowankowie i uczniowie wykształcili w sobie tolerancję dla innych kultur. Nasi absolwenci to otwarci na różnorodność obywatele świata.

Inteligencje

Inteligencje

Dzięki Teorii Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera, każdy ma szanse na sukces na miarę własnych możliwości. Wierzymy, że w każdym drzemie potencjał.

Szachy

Szachy

Gra strategiczna, która doskonale rozwija zdolności matematyczne, logiczne i abstrakcyjne myślenie. Kreuje intelekt, rozwija pamięć, wyobraźnię i koncentrację.

Technologie

Technologie

Technologie w edukacji to nie nowe gadżety w starym opakowaniu, ani modny slogan. Nowoczesne technologie to płynąca rzeka, której nie da się zawrócić.

Kadra

Kadra

Nasz zespół to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Przez potencjał każdej osoby, budujemy potencjał całej szkoły. Działanie i rozwój to nasza pasja.

Baza

Baza

Nowocześnie wyposażone sale i kolorowe pracownie tematyczne. Duża aula z najnowszym systemem multimedialnym. Rozległy teren wokół szkoły.

Witamy w Smart School

Smart School to całkowicie dwujęzyczne przedszkole i szkoła podstawowa. Nauczanie dwujęzyczne opieramy na autorskich, wysoce efektywnych rozwiązaniach organizacyjnych i metodycznych. Nasza kadra to wyjątkowy zespół profesjonalistów. Poza działalnością edukacyją, odnosimy sukcesy na polu naukowym.

20

SAL

10

GRUP

30

NAUCZYCIELI

120

UCZNIÓW

Zapraszamy do Smart School

Dorobek Naukowy

Konferencja PASE

Konferencja PASE

Nasi angliści na Konferencji PASE z samym Michaelem Swanem, jednym z większych międzynarodowych autorytetów w dziedzinie nauczania języka angielskiego. Inspirująco i twórczo. A wszystko po to by nasza szkoła rozwijała się i kwitła.

Więcej

Kierunek - Wspólny Model

Kierunek - Wspólny Model

III Ogólnopolskie Forum Dwujęzyczności "Dwujęzyczność w Polsce - Kierunek: Wspólny Model" zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Dwujęzyczności "Bilinguis" przy współpracy Dwujęzycznych Szkół i Przedszkoli Smart School.

Więcej

Między Kulturami Świata

Między Kulturami Świata

Projekt "Dziecko między kulturami świata" to kompleksowa, zintegrowana i wewnętrznie spójna autorska koncepcja pracy przedszkola, aktywizująca środowisko lokalne oraz akademickie (European Language Label 2011).

Więcej

Partnerzy

patronat-bilinguis.png

Blog

21 grudzień 2017

Kontakt

Niepubliczne Przedszkole Językowe
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
Smart School

+48 66 0 66 70 70
05-077 Zakręt | Trakt Brzeski 75D
sekretariat.warszawa@smartschool.edu.pl

> Facebook > YouTube